تبلیغات
خانه موسیقی - عمومی کردن اختلافات بی حرمتی به مخاطب است
عمومی کردن اختلافات بی حرمتی به مخاطب است | استاد حسین علیزاده ,
حسین علیزاده در گفتگو با مهر:
عمومی کردن اختلافات بی حرمتی به مخاطب است
اگر اختلافی بین هنرمندان وجود دارد باید بین خودشان حل و فصل شود و عمومی کردن آن در حقیقت حرمت شکنی و بی احترامی به مخاطبان محسوب می شود.

حسین علیزاده با بیان این مطلب به خبرنگار مهر گفت : متاسفانه از قول من صحبت هایی در خصوص نارضایتی ام از خانه موسیقی پیرامون کنسرت سال گذشته در یکی از نشریات به چاپ رسیده است که من به کلی تکذیب می کنم .

مدیرعامل اسبق خانه موسیقی درادامه با اشاره به اینکه خانه موسیقی به شخص خاصی تعلق نداردگفت : خانه موسیقی خانه همه هنرمندان و وطن ما است و همه ما وظیفه داریم  در جهت تقویت این نهاد که برای اولین بار در طول تاریخ موسیقی بنا شده است کوشش کنیم.

سرپرست گروه هم آوایان در ادامه افزود: ما در سال گذشته با حمایت و پشتیبانی خانه موسیقی به روی صحنه رفتیم که آن برنامه با دلگرمی و حال و هوای بسیار خوبی انجام شد و برای نخستین بار احساس کردیم نهادی که از جنس خودمان است ما را حمایت می کند.

 علیزاده با اشاره به شفاف بودن تمامی مسائل برگزاری کنسرت گروه هم آوایان گفت : آن برنامه با نظم و انسجام خیلی خوبی برگزار شد و مسائل مالی کنسرت هم بسیار روشن بود ، حتی درزمینه میزان پرداخت بخشی از درآمد کنسرت به خانه موسیقی ما آزاد بودیم و این مسئله را در اختیار خودمان گذاشته بودند وبه هرصورت من از عملکرد این نهاد بویژه دوست هنرمندم آقای نوربخش (مدیرعامل خانه موسیقی) کاملا راضی بوده و قدردانشان هستم.

لازم به توضیح است که حسین علیزاده روز گذشته با حضور در محل خانه موسیقی با اعضای هیئت مدیره این نهاد دیدار و گفتگو کرده است.


نوشته شده توسط سیاوش در چهارشنبه 28 فروردین 1387 و ساعت 04:04 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ تدریس موسیقی+ تدریس موسیقی+ تدریس موسیقی+ تدریس موسیقی+ کنسرت مشترک حسین علیزاده و شهرام ناظری مردادماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود+ بر شانه‌های تو+ آلبوم غروب با 'كوچ عاشقان' منتشر شد + کنسرت گروه "مهتاب رو" برگزار می شود+ فروش اینترنتی وحضوری بلیت كنسرت کیهان کلهر آغاز شد + مسعود شعاری آلبوم غروب را منتشر می‌كند+ پرویز مشکاتیان درگذشت+ اطلاعیه در مورد انتشار سرود آزادی+ اى خشمِ به جان تاخته، توفانِ شرر شو+ ممانعت اکید استاد شجریان از پخش صدای ایشان در صدا و سیما+ روزی ما دوباره كبوترهایمان را پیدا خواهیم كرد

صفحات: