تبلیغات
خانه موسیقی - کنسرت مشترک حسین علیزاده و شهرام ناظری مردادماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود
کنسرت مشترک حسین علیزاده و شهرام ناظری مردادماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود | استاد حسین علیزاده ,

کنسرت مشترک حسین علیزاده و شهرام ناظری مردادماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود

حسین علیزاده در نشست خبری رونمایی سایت آموزشی خود در تالار وحدت، از برگزاری کنسرت مشترک خود و شهرام ناظری در تهران خبر داد و گفت: در ادامه کنسرت‌هایی که در کشورهای مختلف اروپایی برگزار کردیم، قرار است در تهران نیز به اجرای برنامه بپردازیم.
وی در این نشست گفت: شیوه خواندن شهرام ناظری با زمانی که در «شورانگیز» خواند تفاوت کرده است، همانطور که ممکن است شیوه نوازندگی من نیز نسبت به آن زمان تغییر کرده باشد. من در هیچ تریبونی نسبت به ایشان جسارت نکرده‌ام گر چه این موضوع در میان هنرمندان تبدیل به فرهنگ شده است. من در بسیاری مواقع گفته‌ام که ناظری گناهش این است که شبیه دیگران نمی‌خواند. هر چند که او اکنون طرفداران زیادی دارد.
علیزاده افزود: گر چه اکنون راه بسیاری از دوستان قدیم از یکدیگر جدا شده است اما من معتقدم که با همدلی و همفکری می‌توان کارهای خوبی ارائه کرد نه فقط صرفا با اسم‌های معروف. گر چه اگر همدلی وجود داشته باشد، نام‌های معروف هم کارهای خوبی اجرا خواهند کرد.
 
کنسرت مشترک شهرام ناظری و حسین علیزاده با اجرای آثاری از حسین علیزاده، 5 تا 8 مردادماه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی موسیقی ایران


نوشته شده توسط سیاوش در چهارشنبه 15 تیر 1390 و ساعت 05:13 ب.ظ
نوشته های پیشین
+ تدریس موسیقی+ تدریس موسیقی+ تدریس موسیقی+ تدریس موسیقی+ کنسرت مشترک حسین علیزاده و شهرام ناظری مردادماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود+ بر شانه‌های تو+ آلبوم غروب با 'كوچ عاشقان' منتشر شد + کنسرت گروه "مهتاب رو" برگزار می شود+ فروش اینترنتی وحضوری بلیت كنسرت کیهان کلهر آغاز شد + مسعود شعاری آلبوم غروب را منتشر می‌كند+ پرویز مشکاتیان درگذشت+ اطلاعیه در مورد انتشار سرود آزادی+ اى خشمِ به جان تاخته، توفانِ شرر شو+ ممانعت اکید استاد شجریان از پخش صدای ایشان در صدا و سیما+ روزی ما دوباره كبوترهایمان را پیدا خواهیم كرد

صفحات: