تبلیغات
خانه موسیقی - مسعود شعاری آلبوم غروب را منتشر می‌كند
مسعود شعاری آلبوم غروب را منتشر می‌كند | استاد مسعود شعاری ,
مسعود شعاری بعداز سه سال آلبوم موسیقی «غروب» به آهنگسازی خودش را منتشر می كند.

ایلنا: مسعود شعاری(آهنگساز) در گفتگو با خبرنگار ایلنا از انتشار آلبوم تازه خود پس از سه سال خبر داد و گفت: این آلبوم در دستگاه ماهور، اصفهان و افشاری تولید شده است و گروه همساز؛ ملودی‌های آن را نواخته‌اند.
وی افزود: این اثر براساس اشعار مولوی ساخته شده و یك گروه همخوانی آن را اجرا كرده‌اند.
به‌گفته شعاری، آلبوم موسیقی غروب بیشتر در فضای موسیقی سنتی است و به زودی توسط انتشارات آوای باربد به بازار موسیقی عرضه می‌شود.
شعاری با اشاره به اینكه فضای آلبوم «غروب» با آلبوم «در سایه باد» متفاوت است، گفت: آلبوم «در سایه باد» شامل چهار قطعه به نام‌های همساز، آشین، هستی و در سایه باد است که به شیوه موسیقی تلفیقی ساخته و اجرا شده است.
مسعود شعاری در سال ۱۳۴۰ در تهران متولد شد. وی به کمک اساتیدی چون مهدی کمالیان و محمود هاشمی به پژوهش و بازسازی مکاتب سه‌تار نوازی قدما نظیر صبا، هرمزی، فروتن، عبادی و غیره پرداخت که دو آلبوم شباهنگ و کاروان صبا حاصل این دوره از فعالیت او به شمار می‌آید.
از دیگر آلبوم‌های این هنرمند می‌توان به سیر، نیایش، راز و نیاز و اجرا با گروه عارف اشاره كرد.

نوشته شده توسط سیاوش در چهارشنبه 29 اردیبهشت 1389 و ساعت 10:14 ب.ظ
نوشته های پیشین
+ تدریس موسیقی+ تدریس موسیقی+ تدریس موسیقی+ تدریس موسیقی+ کنسرت مشترک حسین علیزاده و شهرام ناظری مردادماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود+ بر شانه‌های تو+ آلبوم غروب با 'كوچ عاشقان' منتشر شد + کنسرت گروه "مهتاب رو" برگزار می شود+ فروش اینترنتی وحضوری بلیت كنسرت کیهان کلهر آغاز شد + مسعود شعاری آلبوم غروب را منتشر می‌كند+ پرویز مشکاتیان درگذشت+ اطلاعیه در مورد انتشار سرود آزادی+ اى خشمِ به جان تاخته، توفانِ شرر شو+ ممانعت اکید استاد شجریان از پخش صدای ایشان در صدا و سیما+ روزی ما دوباره كبوترهایمان را پیدا خواهیم كرد

صفحات: