تبلیغات
خانه موسیقی - اعتراض شجریان به قطع برق در كنسرت گروه دستان
اعتراض شجریان به قطع برق در كنسرت گروه دستان | استاد محمد رضا شجریان ,

اعتراض شجریان به قطع برق در كنسرت گروه دستان

خبرگزاری فارس: قطع برق در آخرین شب كنسرت همایون شجریان، ناراحتی و اعتراض محمدرضا شجریان را در پی داشت، به طوری كه او روی سن آمد و اعتراض خود را اعلام كرد.

به گزارش خبرنگار موسیقی فارس، آخرین شب كنسرت همایون شجریان و گروه دستان شب گذشته در حالی به پایان رسید كه قطع برق باعث ناراحتی و اعتراض «محمدرضا شجریان» شد.
بنابراین گزارش، قطع برق زمانی اتفاق افتاد كه بسیاری از مردم به داخل تالار بزرگ كشور راه یافته بودند اما متاسفانه این خاموشی یك ساعت و ده دقیقه به طول انجامید.البته در این مدت برخی از مخاطبان به این مسئله اعتراض كردند كه مسئولین آنها را به برگزار كنندگان كنسرت (كه شركت دل آواز بود) ارجاع می‌دادند.
به گزارش فارس،زمان وصل شدن برق و قبل از ورود گروه دستان به صحنه ، محمدرضا شجریان به روی سن آمد و گفت: من دست همه شما را می‌بوسم، ما هم مانند شما میهمان تالاركشور هستیم و نمی دانم كه با اوضاعی كه پیش آمده، چطور می‌شود میزبان از حال مهمان خود خبر نداشته باشد و نداند كه این همه نارسایی از كجاست.
وی ادامه داد: متأسفانه قطع برق و نارسایی از جانب برخی دوستان بوده كه همه ما را شرمنده كرد.
پس از صحبت‌های شجریان، اعضای گروه دستان به روی صحنه آمدند و به اجرای بخش اول كنسرت خود با عنوان قیژك كولی پرداختند و پس از استراحتی كوتاه برای اجرای بخش دوم كه خورشید آرزو نام داشت به صحنه آمدند.
كنسرت گروه دستان شب گذشته با حضور حسین علیزاده،بیژن كامكار،محمدرضا درویشی و ... در حالی به پایان رسید كه همایون شجریان از پدر خواست تا در اجرای تصنیف مرغ سحر او را همراهی كند.
در واقع با آمدن شجریان به روی صحنه، این همایون بود كه در برخی قسمت‌های قطعه پدر را همراهی كرد.


نوشته شده توسط سیاوش در چهارشنبه 6 شهریور 1387 و ساعت 08:08 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ تدریس موسیقی+ تدریس موسیقی+ تدریس موسیقی+ تدریس موسیقی+ کنسرت مشترک حسین علیزاده و شهرام ناظری مردادماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود+ بر شانه‌های تو+ آلبوم غروب با 'كوچ عاشقان' منتشر شد + کنسرت گروه "مهتاب رو" برگزار می شود+ فروش اینترنتی وحضوری بلیت كنسرت کیهان کلهر آغاز شد + مسعود شعاری آلبوم غروب را منتشر می‌كند+ پرویز مشکاتیان درگذشت+ اطلاعیه در مورد انتشار سرود آزادی+ اى خشمِ به جان تاخته، توفانِ شرر شو+ ممانعت اکید استاد شجریان از پخش صدای ایشان در صدا و سیما+ روزی ما دوباره كبوترهایمان را پیدا خواهیم كرد

صفحات: