تبلیغات
خانه موسیقی - فروش بلیت‌های كنسرت «پاكو پنیا» در تهران آغاز شد
فروش بلیت‌های كنسرت «پاكو پنیا» در تهران آغاز شد | عمومی ,

فروش بلیت‌های كنسرت «پاكو پنیا» در تهران آغاز شد

خبرگزاری فارس: فروش بلیت‌های كنسرت«پاكو پنیا» نوازنده گیتار فلامنكو در 12 مركز فروش آغاز شد.

به گزارش خبرنگار موسیقی فارس، كنسرت پاكو پنیا برای اولین بار در ایران در تاریخ‌های 30 ، 31 مرداد و 1 شهریور در تهران برگزار می‌شود.
بر این اساس بلیت‌های این كنسرت به قیمت‌های 15 ، 20 ، 25 هزار تومان در 12 مركز فروش عرضه می‌شود.
به گزارش فارس، از هم اكنون مراكزی چون سایان سیستم،دارینوش،انتشارات مهرداد،دانش، خانه محصل ،علیم،ققنوس،دنیا،گنجینه دانش، نشر كارنامه و خانه ویدئو بلیت های این كنسرت را به فروش می‌رسانند.همچنین این بلیت‌ها در سایت www.golcheen.net نیز به صورت اینترنتی به فروش می‌رسد.
كنسرت «پاكو پنیا» 26 مرداد در یك سانس و 27 مرداد در دو سانس در شیراز و 30 ، 31 مرداد و 1 شهریور در مجموعه تاریخی، فرهنگی، هنری سعد آباد تهران برگزار می‌شود.


نوشته شده توسط سیاوش در یکشنبه 20 مرداد 1387 و ساعت 03:08 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ تدریس موسیقی+ تدریس موسیقی+ تدریس موسیقی+ تدریس موسیقی+ کنسرت مشترک حسین علیزاده و شهرام ناظری مردادماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود+ بر شانه‌های تو+ آلبوم غروب با 'كوچ عاشقان' منتشر شد + کنسرت گروه "مهتاب رو" برگزار می شود+ فروش اینترنتی وحضوری بلیت كنسرت کیهان کلهر آغاز شد + مسعود شعاری آلبوم غروب را منتشر می‌كند+ پرویز مشکاتیان درگذشت+ اطلاعیه در مورد انتشار سرود آزادی+ اى خشمِ به جان تاخته، توفانِ شرر شو+ ممانعت اکید استاد شجریان از پخش صدای ایشان در صدا و سیما+ روزی ما دوباره كبوترهایمان را پیدا خواهیم كرد

صفحات: